Efendi (Gram)
2019.05.21
|
|
0 0
496
|
Finnország feltöltötte a keretet idejekorán, szóval ha akart volna, se csatlakozhatott volna Aho. Még sérültet sem lehet pótolni, ha jól tudom. Pedig volt egy, Luostarinen.
Egyébként pedig gyengébb folytatás következett a csoportmeccseken. Második hely lesz a vége a mai vereséggel a németek ellen,
ami azt jelenti, hogy a másik ág harmadikja lesz az ellenfél a negyeddöntőben. Nagy eséllyel a sok NHL-essel felálló Svédország... Nem mi leszünk az esélyesek. (Ha fogalmazhatok első személyben ennyi év után...) Hiába, a varázslók nélkül nehéz. |
|