Nanaki Creative Commons License 2019.05.19 0 1 16853

13 éves korom óta pattanásos vagyok. 19 évesen volt egy 6 hónapos roaccutan kúrám, akkor elmúltak, de valamilyen szinten vissza is jöttek és azóta is kínlódom tőlük. Az utóbbi években már inkább csak ezek a viszkető kiütés szerű szarok vannak rajtam, néha 1-2 gennyes pattanás, de az már elvétve. Ehhez még hozzájön az állandó felfúvódás, gyakorlatilag luftballon szerű a hasam, és nem is eszek sokat, nem vagyok elhízva. Állandó fáradékonyság, és ugye a legnagyobb problémám a prosztatagyulladás. Szóval én teljesen el tudom képzelni azt, hogy itt valami kaja a hosszú évek alatt legyengítette az immunrendszerem, bélproblémáim lettek, és a gyulladás a prosztatára is ráment. Egy bélgyulladást vagy akármilyen más szervi problémát akár évtizedekig is eltud viselni az ember, de ha begyullad a prosztata na az kemény tünetekkel jár, amit ugye itt nem kell ecsetelnem. És rohadt kínos ez az egész, hogy 30 évesen itt tartok, holott soha nem étkeztem egészségtelenül és a mozgás is meg volt(jó utóbbi 3 évben azt lehet mondani ilyen téren elhanyagoltam magam), mégis olyan mintha alkoholizálnák és tömném magam szenny kajával. Lehet egyszerűen szar géneket örököltem. 

De ide is elkeserítő vissza-vissza járni, hisz ugyanaz megy évek óta. Jönnek új emberek, és hiába a rengeteg hozzászólás, mindenki ugyanazon a szarságokon végigmegy, urológustól urológusig, sokadig antibiotikum kúra, majd elkezdenek az alternatív gyógymódokhoz nyúlni. Tökmagolaj, kisvirágú füzike, pollstimol és a többi baromság. Sajnos tényleg az van, hogy itt a szervezetet kéne először nagyon helyre tenni, akárhol is van a gond, és lehet a prosztata magától helyre jönne. De mikor az orvosaink ahhoz értenek, hogy nyakra főre antibiotikummal tömjenek, aztán mellé egy semmit nem érő normaflórát ajánlanak, addig nem is lesz semmi. A mozgás önmagában meg szerintem már kevés. Itt át kéne esni béltükrözésen keresztül ételallergia teszten át mindenen. Aztán talán kiderülne az okozója. Vagy egyszerűen tényleg csak a prosztatában megbújó bacik okozzák ezt, amivel meg kell tanulni együtt élni, mert a jelenlegi orvoslás nem tudja kiirtani onnan. 

Előzmény: Ricciardo (16852)