M41 2181 Creative Commons License 2019.05.18 0 0 16835

Márciusban léptem be ide teljes végelkeseredésemben. Mint 1-2 posztomban írtam, csípős gyakori vizelési panaszom volt fiatal 1x 2x éveimben de mindig 3napon belül elmúlt, rendeződtek. Ami feltűnt így vissza emlékezve mindig téli, hideg időben jött, jelentkezett. Azt hozzáteszem tél, hideg utáló vagyok, és sajnos mindig alul öltözöm, egyik rossz hibám! Ezzel egyidejűleg talán 1x történ, hogy merevedési problémával maradtam alul fiatalabb koromban és akkor sem tudtam mi okozta, talán még nem volt annyira nyitott az internet, mint ma. Akkor is októberben jött aztán 2 3 nap vége. Talán fiatal szervezet, nem tudom. Aztán szerintem pszichésen is ott volt a szikra. Bár azóta házasságban élek, szóval minden ok, rendszer minőség stb... a 14 év alatt 2017 szintén októberben csípős vizelet gyakori wc és merevedési probléma csípős ejk. na itt először háziorvos, felfázás címszóval. Itt volt az első, hogy dokihoz mentem felfázásos tünetekkel. Itt már 3hétem került mire kijöttem belőle antibiotikummal. Minden megfordult a fejemben de pr.gyul.nem. A merevedési zavar aggasztott akkor a leg jobban. És akkor ősszel szintén minden körülmény adott volt a felfázásnak. Hideg iroda mert nyitogatták az ajtót vékony ruha stb... Aztán 3 hét után helyrejöttem. Pszichésen kivoltam a sex miatt akkor kamagra potencia növelővel hozam helyre az önbizalmam, bár mint említettem mai napig tényleg jó a házasságom bizalom. Azóta semmi nem volt ez év márciusáig!

Na akkor kitérek az életmódomra. Szó szerint húsevő voltam a fiatalságom alatt, úgy minden. Kávéztam, energia ital, üdítők gyümölcs levek viz , minden. Sport 12 éves korom óta folyamatosan ment!A szalonna kolbász zsíros ételt mindig is kerültem, úgy az aranyközép út! Pékáruk is, mindenből keveset. Aztán mint lentebb már írtak kb.3 éve kezdtem, kezdtük el a vércsoport szerinti étrendet, erre az ismeretségi köröm vett rá és a párom is hajlott a dologra. (Én konditerembe járok de nem a kigyúrtak körében tatozom 182cm 80kg súlyomal) A párom is rávett sajnos irodai munka miatt. Így életmód váltás és sport mindketten! Szupi boldogság minden míg újra utol nem ért... És ezt nem tudom a hideg e? VAGY voltak rohadt nagy hibáim ebben a nagy életmód váltásban! Mint már írtam, toltam magamban a melóhelyen a sok kávét, laktózt tartalmazott, itthon meg laktózmentesen ment minden. 1.5 évig csapvizet csak zuhanyzásnál láttam, helyette cola szénsavas semmire kellő löttyök! Ezt egy nagy hibának tartottam így utólag! Én az A vércsoportba tartozom egy véradáson derült ki mert addig nem tudtam és már az ismerős köröm basztatott Dersid ki mert tuti A s leszek a leg gyakoribb és laktóz mentesen kellene enned, mert ezek a sz@ok méreganyagot csesznek a szervezetedbe valamilyen formába... ezzel basztattak állandóan! Aztán egyik oldalról betartottam, másik oldalról meg nem nagyon utólag belegondolva! Mai napig nem tudom, hogy a szenny és ellenség kaja e? Vagy akkor ismét a felfázás mert febr.végén tavasz volt én meg persze vagány! Nekem vesetájt görcs, másnap csípős vizelet, aztán egyre több, majd a merevedés is rátett. Sőt most először láz nem, de hidegrázás igen! +15 fokban 2db nadrágban voltam kint! Önkielégítésen néztem a spermát, már ha sikerült, mint a sűrű takony, meg alig jött! Lent több posztban írtam sok orvost felkerestem, voltak ellentmondások és hasonlóságok! Persze ezek bekavartak, mint a napvilágra megállapított vese kövek! 2-3 mm nagyságú nem is egy, több, mind két oldalon! Na csak ez hiányzott és itt minden bekavart, borult, minden elv.... akkor most mi is ez??? No folyadék, akkor kő, baktérium, folyadékot én marha nem ittam semmit! Kérdőjelek hadai a fejemben!!! Két antibiotikumot kaptam! Az Avatac állítólag nagy lórúgás a fájdalmam megszűnt de panaszom nem! Net..stb sőt egy ismerősöm felfázásos tünetű pr.nagyob.szenved, beszélgetések hadai, stb... elhatároztam magam ráállok a csapvízre sok gyógy- tea több gyümölcs! Ezek 1 2 hét alatt lényegesen helyre tettek! Vannak napok, hogy semmi, és van, hogy gát tájéknál valami nyomó érzést érzek de lehet ez már pszichés. Nem tudom mi? Vizelni, vizelek sűrűbben de napi 3L megiszom! Mint írtam a pr.mérete 28x37mm de az első alkalomnál duzzadt 44mm írtak. Jahh és a szak ambulancia szerin ez oké! Aztán meg zsugorodik?? csak pislogtam!! De mindent elkezdtek a vesekőre fogni! Mára lényegesen jobb! A folyadéknak vagy teáknak köszönhetően amit ugye elmulasztottam eddig! Hát kíváncsian várom a jövőt, hideget, figyelemmel kísérem a fórumot! Amit én észre vettem, hogy jó lett volna az a csalán tea és gránát almát minden nap bevágok egyet! Lehet ez is pszichés, nem tudom de valami van benne! Persze fűzike, cink...stb lentebb már írtam! A szexualitás is sokat javult! Bár én midig tisztítottam azt a taknyos sűrű sz@t... hol önkielégítés hol szexuális úton, mára már tisztábbnak néz ki ezen a napi karbantartós témán nagyon rajta vok! Szóval, nem egy egyszerű eset mert én is össze kavarodtam benne rendesen! Homeopátiás vitaminokból egy marékkal szedem be napi szinten! Így nagyon röviden ennyi Matador0

Előzmény: Törölt nick (16832)