cassano71
2019.05.16
|
|
0 0
494
|
Nem gondoltam hogy van ilyen topik, de komoly:-) Itt vagyok Kassán, ma megyek finn - dán meccsre.
Ha valaki véletlenül itt van vagy jönne, a Dobré Casy pubba nézzen be. Én itt is szálltam meg, az egész egy nagy finn szurkolói klub, marha nagy, mezeket árulnak, finn italokat, meg minden amit el lehet képzelni, színpad, este zene. Sok finn drukker van itt és hihetetlen jó arcok
Kassa meg egy kellemes város. Tegnap szlovák - német hatalmas meccs volt jól beleválasztottam, szerencsésen.
Holnap sajnos megyek haza. |
|