maarbeck Creative Commons License 2019.05.16 0 0 320

Sziasztok! Ennek a patika állapotú anatómiai sport marokbélésnek keresek új gazdit, akinek van rá mondjuk 35 forintja... Eredetileg a .357-es Taurus-omra készült, arra hajszál pontosan illeszkedett. A fotózás kedvéért poénból megpróbáltam felszerelni a képen látható vacak S&W-ra, de annak a xarnak közel 1 mm-rel nagyobb körbe a markolatkerete... Ezen okból kifolyólag csak nekitámasztottam a fadarabot a vasnak (meg amúgy sem lehetett volna rácsavarozni) Bár... ki lehetne bővíteni a markolat belsejében a barlangot, hogy rá lehessen húzni az S&W-re, de erre eddig nem vállalkoztam. Nekem egy közepes kaliberű jobb kezem van 5 ujjal díszítve. Hasonló adottságú kollégák is szorgosan fogdosták a nyelet: kisebb-nagyobb végtagú egyedeknek is kényelmesnek mutatkozott. Nos. Nekem rendkívül komfortos, stabil fogást nyújtott. A tenyérél-támasz - ahogyan az a képen is észlelhető - magasságban és valamelyest szögben is állítható. A fogási felület kellemesen érdesített, jól tapad és még éppen nem zavaró. A hódfarok kitűnően kompenzálja a lövés közben fellépő, felfelé csavaró erőket. A holmit a fenti áron, vagy annál többet, legtöbbet, vagy még annál is többet ígérő szerencsés teheti magévá! Itt lehet kérdezősködni: null-hat-harminc-301-harmincegy-36 Komoly szándékú, szimpatikus és főleg tőkeerős jelentkezőknek szükség szerint ennél részletesebb, vagy akár makrózott fotókat is küldök! Igény esetén modellt is állok!