gzsolt1969 Creative Commons License 2019.05.15 0 0 508

Magyar országon már nem menő a motorozás.....mindenki olcsó autót akar venni...főleg prémium márkát......menj el egy gimnázium elé.....1200 gyerek ,és talán 1 robogó vagy supermotó...

 

Alábbi tény  vonatkozik a saját fiamra is-......tablet,okos telefon,net....le se szarja a motorjaimat....én 13 évesen vettem az első motoromat -Verhovina- egy edda lemezért,és 200ft-ért.

 

Azóta is az ápoltak közé tartozom ,és nem szándékozom kiszállni.....

 

Bocsi a nosztalgikus kitérőért...az olaszok 10 szer többen vannak mint mi magyarok/7,8mill/  DE 70 x Szer több motort vesznek mint mi!!!!!!Magyarok 3200db--olaszok 210000db -ot.....

 

Itt a bibi.....náluk 7ik-ben kötelező a kresz vizsga kerékpárral,majd jöhet a segéd motor.....majd a többi lépésről- lépésre....

 

NÁlunk a  16.5 éves csoda csatár megveszi a 25 éves BMW-t és rögtön elkezdi leszorítani az összes közlekedőt.....diszkóbalesetek ...stb....MENNYÉ MÁN 130-al stílusban.....

 

Mivel Budapest agromelációjá-ból ingázok, így élvezem ezt a fajta vezetési kultúrát....ami egyre jobb lesz????..... De gondolom sok nagyváros közelében hasonló a helyzet....kamionosokat kihagytam......nagyon élvezik a 125cm3 motort tolni 90km/h fölötti tempóban......te meg becsinálsz a stersz-től.....

 

Remélem egyszer ujjra igazi motoros nemzet leszünk,és ujra  elérjük a 2013-as eladási csúcsot, ami 10507db-volt .....   üdv zs