MickeyMan90 Creative Commons License 2019.05.05 0 1 1641

Sziasztok! 

Mindig azzal szembesülök az életben, hogy lemorzsolódnak az emberek, eltűnnek és csak akkor jelennek meg újra, amikor már szembesülnek azzal, hogy voltak egykor barátai. Mindig szembesítem önmagamat azzal, hogy csak egy pillanat vagyok-vagyunk az emberek életében, talán éppen ezért határoztam el magamat így a nap folyamán, hogy barátokat, kiránduló partnereket fogok keresni a közeljövőben, hogy egymás pillanatai legyünk. Mindig úgy éltem/élem az életemet, hogy nyitott vagyok mindenki felé és így történik meg az, hogy fantasztikus emberekkel ismerkedem meg és alakul ki egyfajta megmagyarázhatatlan szimpátia egymás irányába. Hiszek a vonzás törvényében, számomra a negatív érzelmű embereknek nincs helye az én környezetemben, vagy nem veszek tudomást róluk és így esik meg számtalan alkalommal, hogy egy különleges kisugárzásra leszek figyelmes, majd alakul ki egy beszélgetés, ismerkedés, baráti kapcsolat. Így esett meg, hogy most éppen TÉGED kereslek! kereslek TÉGED akinek nem számít milyen batyut hozott magával az-az ember akivel szemben állsz, mersz adni neki egy esélyt, hogy megismerjen és az életed részévé váljon, hosszabb vagy rövidebb időre. Kereslek! Kereslek TÉGED akinek nem az lesz a kifogása, hogy most anyagi függvény az, hogy kikapcsolódjon két barát, ugyanis ahhoz, hogy jól érezzük magunkat nem feltétlenül kell a zsebünkbe nyúljunk. Amennyiben csak egy futópartnerre, egy korsó sör melletti társaságra, egy mozi partnerre, kiránduló társaságra, beszélgető társra, Mickey Egér hangutánzójára vágynál, írj rám nyugodtan és én válaszolni fogok neked.  A korlátok csak fejben vannak. 

Korom: 28
Lakhely: Budapest
E-mail: atlascontinens@gmail.com