The BIG bang theory Creative Commons License 2019.04.27 0 0 47962
Szia Okta! Bocs, hogy a neved bele lett kever ebbe a tök fölösleges vitába. Az FB csoport BIG tulajoknak és BIG szimpatizánsoknak készült. (a vér nem vállik vizzé) Van benne pár más típusú gép tulaja is. Tenerés, AT-s, a Három királyok csapatból is. Páran benne vagyunk a My BIG family csoportban is ami egy BIG-es, egész világra kiterjedő csoport, ahol örömmel fogadták, (portugál, olasz, japán német, USA stb) hogy végre a magyarok is felkerültek a térképre. Egy két Biges onnan is csatlakozott és csak ámulnak, hogy itt milyen gyönyörű BIGek maradtak életben és milyen jól működik a csoport. Gyors, közvetlen, naprakész. Külön helye van a túráknak, találkozónak, előre lehet tervezni, hónapokra. Műszaki kérdésekben, az eladó vagy keresett alkatrészekkel is gyors megoldások születnek, szinte azonnal. A csoport zárt, de nem azér, hogy bárkit kirekesszünk, hanem, hogy a FB agyatlanságait, kéretlen sekélyességét kiszűrjük. Akiről tudjuk vagy szól, hogy érdekeli a csoport annak meghívót küldünk, de akit nem lehet elérni, vagy teljesen eltünt a Biges vonalról, azt nem akarjuk "molesztálni". De ha a FB-n jelzi, hogy csatlakozni akar, már megy is a meghívó. Én ötödik éve vagyok BIG tulaj, négy éve ott vagyok szinte minden klubbos rendezvényen, meg a baráti klubok buliján is. Aki ismer, vagy motoroztunk együtt az tudja, hogy velem összeveszni lehetetlen..... Ezért is lépett meg és akasztott ki, hogy pont "hazai pályán" kezdett el kóstolgatni egy olyan ember, akit ezeken a rendezvényeken kétszer ha láttam és három mondatnál többet nem beszéltünk. A tetejében olyan témában, amiről szemmelláthatóan fogalma sincs, csak tévképzetei. Én kérek elnézést ezért a vitáért az egész fórumtól Ha a FB csoportnak csak ennyi haszna lenne, hogy a "Nagy Öregek" mint Fonti meg te előkerültek itt a Fórumon, már megérte.......
Előzmény: Okta08 (47960)