Törölt nick Creative Commons License 2019.04.23 0 2 528

A kilencvenes évekbeli albumaikat bírtam, annak ellenére, hogy sosem tartottam őket nagy durranásnak. Ezek a lemezek kemény, szókimondó és sokszor trágár hangvitelű dalokkal rendelkeztek, ütöttek is rendesen. A probléma viszont ott gyökerezik, hogy sajnos ők is eladták magukat, szépen, alaposan. Mára már kvázi popegyüttessé váltak. Sajnos teljesen szembementek a kezdeti nézeteikkel. Az Agyarország volt az utolsó jó albumuk. Az utána következő lemezeikbe is bele-belehallgattam, de nagyon nagy csalódást nyújtott mindegyik. Persze a sok kis tini meg felkapta őket, aztán úgy tartják, ha Tankcsapdát, Black Veil Brides-t meg hasonlókat hallgatnak, akkor hű de nagy rockerek lesznek. Az új albumaik egy kalap szart sem érnek. Szerintem ők is ugyanakkora pózerek, mint a Hooligans. A Tankcsapda jól kezdte pályafutását, állítólag a Hooligans is, de nekik nem ismerem a régi számaikat. Oké, hogy népszerűek lettek, de akkor ennek a két együttesnek nevet kéne változtatnia. Mert a Tankcsapda és a Hooligans nevek alapján sokan kőkemény zenekarokra asszociál(ná)nak, de a zenéjük meg kb annyira kemény, mint a lepkefing.