Törölt nick Creative Commons License 2019.04.17 0 0 24943

 

bi57.Rendesen félreértesz!Milyen beszámithatóságról beszélsz?Oda,a pszihiátriára azért is kell,ill lehet menni,mert súlyos problémáid vannak.Pl,munkanélküli vagy,nincs pénzetek,és nem tudod feldolgozni.Vagy mint nálunk volt,a betegségem miatt gyógyszer,a nejemnek szintén 15 évig,mert olyan helyzetbe kerültünk.Van aki a házát,vagyonát veszti el,adósság miatt.Azt íród,hogy gond van a törvényességgel,gond van a tisztességgel.Ez jó,akkor te ne rafkozzál?Nézd csak meg,nem azt mondtam,hogy csaljál,hanem,hogy ismerd meg a törvényt,és használd ki a számodra kedvező lehetőségeket.Ha nem megy,kérjél segítséget.Téged megtámadott a kormány,te meg válaszul nem is tudom mit akarsz.Egy példa Kedves bi 51.A 2012-es évben itt mindenki tárgyalta pro-kontra a törvényt.Azt hiszem,hogy Bernát Juliának hivták az itt írógató jogászt.Kapott hideget meleget.Volt itt egy komlói is,aki az ATV-ig ment.Nem tudtad megértetni velük,hogy erkölcsileg igazuk van,de most más a törvény.Nem mentek felülvizsgálatra sokan,ugrott a pénzük.Erre én azt választottam,hogy elmentem,de nem is bántottak.Akkor kinek volt igaza.Utána is ráértek volna biróságra menni.Mint ahogy mi tettük ismerőseimmel.Na én erről írtam,és arra biztatnálak benneteket,hogy ti is rafkozzatok,és írjatok jó lehetőségeket.Mint pl itt már leírtam,hogy valaki vidéki,olyan a baja,akkor kérjen papirt,hogy nem tud busszal utazni.Nálam ott kezdődik a rafkó,mikor meglátom,hogy magasan tanullt,szociálisan érzéketlen emberek tönkre akarnak tenni más embereket,és én megtalálóm a sorok között a lehetőségeket számomra,számodra,más számára.

Előzmény: bi57 (24942)