Fénysámán Creative Commons License 2019.04.12 0 1 1

Pogányság őseink korában és jelenlegi életünkben.

Meglátásaimról szól eme iromány, hogy igazak-é majd mások eldöntik....
A tűz gyújtó szertartásról rengeteget gondolkoztam, minap pont erre kaptam utalást hogy nincs engedélye a szellemdobon dobolnia akik nem kaptak elhívást rá. Gondolkodtam rajta miért kiabál a szellemdobon játszva hangos szavakkal, vagy adott ritmikus szövegeket énekelve, számomra nagyon zavaró volt. Nézve maori torokhangon éneklő személyeket a médiában, valami királyi párnak adtak előadást, sokan mosolyogtak rajtuk és ki is nevették e hangzásokat. Feltételezésem szerint ha a tűzszertartást is tartjuk vagy bármely szellemdobolás alkalmakor, csak torokhangon adunk ritmust a dobhoz, hisz a lényege mindennek a szellemi lényhez beszéddel amit éneklésben és hangos szavak ismételgetésben nem fogunk tudni szólni. Mostanában írt gondolataimat szépen tükrözi a tűzszertartás mítoszok világából hozott igazsága, arra a felismerések sorozatára amiket a fényekről irkálok. Szellemi lény (más szavakkal) láthatatlan fény, vagyis az abszolútum nem nevezhetem istennek ( emberek olyan szépen érdek(gazságok) rendbe tették a cselekvéseikkel). 1. Vele gondolatolvasásban tudunk kapcsolatba lépni ha együttérző vagyok ama eseményre ahol változást szeretnék elérni, de vannak ahol nem tud sikerülni a változás kérése. 2. amikor kapcsolatba tudok vele lépni a fények vagyis a fényszínek. 3. amikor kapcsolatba tudok lépni vele a hanghatások amit szerkezetekkel vagy lásd torokhangon tudunk eszközölni. Szellemi lény, fények, hangok és gondolatolvasásban kapott gondolatokkal és filmekben ( révülés, látomás....) ad ismereteket számunkra. Így amikor a szellemdobos elkezd játszani a dobján és torok hangon adja hozzá a hangokat, és figyeli a lángokat (fényeket) a szellemi lénnyel való kapcsolódási lehetőségét gyakorolja, S MINDEKÖZBEN NE LEGYENEK GONDOLATAI. Ha gondolatokkal tűzdeljük tele magunkat ( vágyak képzetek) nem jön létre a kapcsolódás.
FOGALMAT tudod aminek az érdekében kapcsolódni akarsz a szellemi lényhez, szerintem őt a vágyainkkal képzeteinkkel nem fogjuk tudni megvezetni, hisz ki ismerne igazán ha nem ő. Divat lett a szellemdobolás, így rengetegen kik nem kaptak hívásokat vásárolnak ily dobokat, amiben a dob készítésekor a szellem már nem található meg benne. Sokan azt hiszik olyan könnyű a dob fogóját megtalálni az erdőben ( eszkimóknál nincs erdő, csak uszadékfák azt hogy ők szíjjal oldják meg a fogófa helyettesítését megtudjuk érteni), de felénk még vannak erdők bozótosok, azért hogy megtudjuk találni ama fogófát aminek mind két végén többszörös elágazások is lehetnek, vagy alap esetben egy Y az egyik és a másik Y végén. De néprajzi kutatásokban fent maradt olyan dobfogófa aminek 5 Y elágazás volt az egyik majd 4 Y másik végén oly módon, hogy mindegyik elágazás különálló volt a többitől. Feltettem a kérdésemet a szellemi lény hangban adta a választ ( hanghatás, vagy fény, vagy fényszínek) akkor keletkezik amikor beszédben vagy gondolkodás közben igazat mondunk)) szellemi lény ilyenkor valaminek a segítségével hangot produkál rengeteg változója van a hang forrásának))). Azon személyek kik rendelkeznek szellemdobbal divatból, vagy elkötelezettségből őseink tiszteletére érdekli őket a dob és használják is rendszeresen, hozzák létre a fogalmat és dobolásközben amiben megjelenhet a fény is gondolatmentesen legyenek jelen benne. Révülést is megélhetnek mindeközben ott válaszokat kapnak a feltett fogalmukra, vagy látomásban ami ébren és álomban jön meg, vagy persze gondolatolvasásban azonnaliban.

Napokban értettem meg India térségéből jövő tanítások lényegét amikor a csendről beszélnek, ne legyenek gondolataink sem képzeteink és minden az ürességről szóljon.

Ettől egyszerűbb és igazságosak mítoszok világából származó tanítást ( rengeteget de rengeteget olvasva az internet segítségével is) nem találtam, hozzá téve gyerekkorom óta próbálom megfejteni a fényeket, hangokat és a gondolatolvasásban kapott információkat. Megérkeztem a szellemi lényhez mit is akar tőle-tőletek.....

Nem utolsó sorban, de rengeteg ember életében megjelenő eseményről lehetne szólni. Tesla amikor gondolkozott valami szerkezetéről azt mindig belsőlátásban tette amikor elkészült a szerkezete és megkapta a zöld fény jelzését amit megalkotott ott a belsőlátásban, az a fizikai világunkban is működésbe tudta hozni és megépítette. Elgondolkoztató hogy ezekből a találmányokból semmi anyagi haszna nem volt....

Írásközben értettem meg igazán, hogy amikor valaki párját keresi és kéri a tűzugrásakor a kozmoszt ( aki egy éven belül sikerül mindez) ilyen gondolat van benne. Igazat kell adjak amikor ki próbáltam sikerült, és alkatra kinézetre az egész lényére vonatkozólag pont olyannal találkoztam, azt hogy nem éltem e lehetőséggel pediglen ő benne volt....