.ETNA. Creative Commons License 2019.04.11 0 0 5018

Nincs mit :-)

 

Ó, Te szegény, gondolom, hogy nem lehet egyszerű ...

 

A porerősítőknél a hatóanyagot kell figyelni,  a porckopás ugyan az orvostudomány mai állása szerint nem gyógyítható, de ízületi gyulladásra, vagy megelőzésre jók ezek a szerek, lényegében a porcelhalást gátolhatják és a regenerálódást valóban segíthetik.

 

Általában ezeket az összetevőket tartalmazzák : Kondroitin-szulfát, Glükozamin-szulfát, MSM (Metil-szulfonil-metán), Hialuronsav

A Béresben van kondroitin és glükozamin+C és D-vitamin (a Béres Porcerő Forte 1500-ban), a Proenziben van metil-szulfonil-metán és kollagén is ... de a Proenziben van egy csomó egyéb ez+az is (tömegnövelő, csomósodásgátló és mit tudom én még mifene), azt nem látom a netes betegtájékoztatóban, hogy a Béresben lennének ilyen akármik, egyszóval, én a Bérest venném, ha a csomagolásban lévő részletes betegtájékoztatón sem találnék egyéb összetevőket (simán el lehet fizetés előtt kérni a gyógyszertárban)  ... de ugye ízlések és pofonok :-)

 

Kagylóra és rákra allergiások nem szedhetik és nem árt esetleg a házidokival is egyeztetni az adagot illetően :-)

Előzmény: Törölt nick (5017)