orgonatündér Creative Commons License 2019.04.08 0 2 347520

Meghatározó élmény lehetett, irígyellek egy kissé

Persze tudván tudva, hogy az én hibám, ha nekem ez nem jött össze, de hát nem mindenki az evolűció csúcsa, mint a mérnök-jogászok, meg a mérnökmarketinges élménytársadalmi olvtársak; ez van, van, aki fél lábbal születik (vagy levágja a vonat neki), van aki ilyen csököttségekkel, mit tehetünk.

 

Ha dilemma ez lenne (inkább: ő) vagy a 300 lovas sportkocsi, simán elcserélném a kocsit a hölgyre**

Főleg, ha meg még jó természetű is, vagy okos*... pláne, ha mindezen tulajdonságaival ENGEM választ...

És egyébként meg mit tegyen az, akinek a fenti dilemmából se a 200-300 lóerő, se szép-okos partner, mindjárt itt a szomszád topicban a fagylaltárus/burgerforgató olvtárs.

 

 

*e kettő elvileg nem zárja ki egymást, de ritka az együttállás

 

**mondjuk, ha a hölggyel szemben nem lóerő, hanem levegőben való tolóerő állna, akkor meginognék.

(vagy nem tolóerő, hanem 70-80 évvel ezelőtt valami 25 literes 1MW-os V motor, légcsavarkörön át tüzelő géppuska, stb.)

Bár, más oldalról, az ilyen tolóerő hozza magával a hölgyeket. (már ha az illető nem ég benn a gépben egy "jól sikerült" bevetés keretében)

Előzmény: Törölt nick (347496)