illatosítotthegyilevegő Creative Commons License 2019.04.07 -2 4 203850

Zsótérnak már évek óta a válogatottba kirobbanthatatlan helye kéne hogy legyen... Az EB-re is ki kellett volna vinni... Többek között ezért is tart itt a magyarfoci, mert egy ilyen nyilvánvaló tehetséget, aki az egyik legfőbb motorja volt az utóbbi évek legsikeresebb utánpótlás válogatottjainak, folyamatosan padoztattak az edzői. Pedig szerintem kilométerekről látszik a tehetsége. Most képzeljük el azokat a tehetségeket akik nincsenek ennyire reflektor fénybe, mint Zsótér... Nagyon jó mentalitása van a pályán, ordít azért hogy ne a padon csücsültessék, de a zseni nb1-es edzők valahogy mindig találnak egy alkalmatlanabb embert a kezdőcsapatukba ő helyett. Konkrétan leuralta az egész utánpótlás színteret, aztán az nb1-es edzők nem adtak neki lehetőséget, hogy miért azt csak a kibaszott szűklátókörűséggükkel tudom magyarázni...Az U20-as vb-n adta a Mervónak a gólpasszokat, Nyilasi áradozott róla még U16-os válogatott meccsen, ha jól emlékszem, hogy ez a gyerek a füvet is harapja, olyan jó mentalitása van a pályán. Meg kell nézni az utánpótlásba a statjait, mind válogatott és klubszinten. Magyarország LEGNAGYOBB futball tehetsége volt. Valahogy az nso nem nyalta ki a seggét és Orbán Viktor kedvence sem ő volt hanem Kleinheisler, esküszöm ha Zsótér lett volna, már nem ott lenne ahol most van. Ha játszatták volna Videotonba vagy Felcsúton már egészen fiatalon, esküszöm ilyen minimum 500.000$-os kivásárlási árral eltudtak volna adni. Ott vakok és süketek voltak a szemük előtt lévő tehetségre, remélem az Újpesten megtudja mutatni végre már, hogy többet tud ő annál minthogy az nb1-ben lötyögjön. Szerintem ez eddig is nyilvánvaló volt, de aki nem a napi nso címlapon keresi a tehetségeket (Radó, felvágom magam egy(több) idényben 16-oson belül magam, aztán jajgatok mint ha porcelánból lennék, így 8x lesz 8 gólom és 8 gólpasszom az idényben, Kovács István a magyar mini iniesta aki szintén a haladás iskolából jött és minden ütközésre úgy reagál mint akit tarkón lőttek. Ő jókor volt jó helyen, volt pár jó csele, szép gólja és megkapta az állandó lehetőséget és valóban tehetséges bár sztem. nem akkora mint Zsótér... Ja és állítom, hogy a Kalmár az egyik legrosszabbja volt az utóbbi évek legtehetségesebb u. válogatottjainak és nem a legjobbja...) Szóval remélem még van ideje, hogy egy szép karriert fusson be, és megmutassa a magyar virtust, hogy nem csak töltetlékek tudnak lenni külföldi csapatokba magyar focisták, hanem meghatározó alakok is...