-tuzaedit- Creative Commons License 2019.04.03 0 0 13258

Sziasztok. 

 

A férjemet sajnos sikerült bepalizni, tiltakozásom ellenére. 

Az RSI Resort Service Interval....  Kft. által

 

Elég sokat járunk welnessezni, így először fel sem tűnt.

Velencére kaptunk ajnálatot, egy nagyon jó szállodába, de hétköznapra. Erre fogtuk a jó árat.

Nem bántuk, örültünk neki, hétköznap szoktunk menni.

Befizettük az előleget, majd a visszaigazoló mailban jött, hogy akkor az előadáson találkozunk. 

Már itt gyanús volt nekem, de a férjem elég szétszórt, gondoltam nem tűnt fel neki. 

Úgy voltunk vele, mindegy, a két órát kibírjuk, ne bukjuk el az előleget, de nem veszünk semmit.

Majd jött a szokásos mézes mázos maszlag, beetetés, kimegyek bemegyek, beszélek a főnökkel.

Én eleve elzárkóztam az egésztől, de a férjem volt a meghívott, így neki kellett VOLNA nemet mondania.

De látták rajta a hajlandóságot.

Addig addig csűrték , csavarták, hogy rávették, vegyen CSAK üdülési  pontot, hét nélkül. 

Elméletileg ezt kedvezményes szállások és levásárolható pontok teszik jobbá.

Kialkudtak részletfizetést. 

4 havi részletre hozták ki az összeget, de elméletileg ott helyben ki kellett volna fizetnünk az első részletet.

Én kimentem a mosdóba, hogy ne robbanjak nagyot, de mire vissza értem, alá írták a papírt és már gratuláltak.ű

Eljöttünk.

A vélemény nyilvánításom után elolvastam a szerződést, és akkor tűnt fel a hiba. 

 

Pár kérdés. 

- Akkor most így ugyan úgy él a szerződés, de még mi leszünk a hibásak, hogy nem teljesítettük a feltételeket? (természetesen felvesszük velük a kapcsolatot)

- Ez az RSI pont egy nagy átverés, vagy tényleg sülhet ki jó belőle? 

- Van-e menekülési lehetőség? 

 

Köszönöm!  ( Légyszi a kritikát mellőzzétek, hogy nem tudok hatni a férjemre, stb... )