Sziasztok! Érdeklődnék, nincs-e valakinek eladó bontott vagy bontásra szánt motorhibás Alko Ride fűnyírója? Vagy ha tudtok valakit akinél esetleg elfekvőben van egy ilyen, megvenném vagy cserélném valamire. Köszi!