Lionel_North Creative Commons License 2019.04.03 0 1 272
Jó ha van:
Bolt és bolt között természetesen nem érvényes a szemtől szembeni adásvétel, csak magánszemélyként megkerülhetetlen.

Idegen696:

Sajnos nálad a pont.
Az itteni boltok fix áron csinálják a transzfert tekintet nélkül a vas árára (belföldit legalábbis)
A Remington esetében ez alulról közelíti a használt árát.

Az S&W az egy eléggé kényszer megoldás. Nem vagyok én oda ezért a "nézzünk ki úgy mint az AR-15" játékért. Viszont a házi verseny így néz ki a klubban:
5x 6 skuló/tár
Kifordult céltábla alatt cső 45°ban a föld felé.
Első két tár: 30mp fordul feléd a cél, tárcserével együtt, 25m 12 lövés
3-4 tár 2mp feléd fordul a cél, 4mp szünet aztán ismét 2mp feléd. 1 lövés per ciklus. 15m
5. tár: 3mp feléd fordul a cél, két lövés, 10m
Na hát erre a játékra kellett valami a Remy-nél alkalmasabb. Azt azért (nekem) rémálom, kézben tartva, időre tárat cserélni.
Szóval nem fájna nagyon a hiánya ilyen jellegű versenyek nélkül.

A Rossi már kicsit más ügy.
Kezdjük azzal h az is egy kényszer vezérelt vétel. A szigeten elég "fura" a szabályozás. A beltéri lőtereken szinte mindegyikén kizárólag pisztoly lőszer használható, azt viszont gyakorlatilag betiltották 97ben... (jó tudom revolver hosszú csővel kivétel, de az egy vicc)
Csak hát mivel a "bolt action" szinte nincs és ami van az is arany árban, maradt a cowboy stílus.
Igazából az az egyetlen ami miatt sajnálom a Rossit h az egy nehezen járó, durva vasdarab volt mikor hozzám került, többet reszeltem és simogattam mint az asszonyt mire fegyver lett belőle.
De ahogy elnézem újonnan van annyiért otthon, mint amennyibe itt használtan plusz az itteni ügyintézés díja...

Eléggé rövidre zárja az (Úgy tűnik elkapkodott) kérdésem. :(
Ezért jó beszélgetni kicsit...

Már csak az a kérdés maradt, h mi legyen a helyettesük?
De ez asszem évekre elegendő téma. 3:)