gzsolt1969 Creative Commons License 2019.03.31 0 0 417

Sziasztok.... jól ,és lágyan megy a City Blade...nyoma sincs remegésnek...varió váltó kicsit lassan reagál,de nekem így is tetszett...jól eltalált minimalista robogó... Nekem nem kell a start-stop funkció,és utálom a kulcs nélküli indítást,meg a Wi-Fi-s szarságokat....egyszerű dolgokat szeretem ....úgy jó az égész ahogy van...kapcsolók puhán és pontosan működnek..csak dicsérni tudom a konstrukciót.....karbival isteni lenne.....

sajnos......

 

Kesztyű tartó nincs,és az ülés alá nem fér be a robogós sisak,csak a nyitott Classic típus....ott meg a bogár vág pofán de rendesen 70km/h felett..

A legjobban a 40-70km/h közti sebességben mozog a legjobban.....Esztétikában nem találtam sehol kivetnivalót.  Front plexi egy kicsit alacsony,viszont kánikulában mindened szellőzni fog az tutti...

 

Meglepetésemre a Super Light- 125-s volt a legerősebb érzetre,és jól tolerálta a 94kg-os súlyom....Hátsó ülés pedig bőséges az utasnak....

 

Váltás szempontjából a TX endúró vitte a primet,már már japán pontosság ,és pöckölős üzemmód.

MINDEN MOTOR ELSŐRE PÖCC-RE INDULT CSONT HIDEG ÁLLAPOTBAN !!!!! PEDIG 11CFOK-OT MUTATOTT A HŐMÉRŐ....

 

Ma azért átnyomultam Párkányba némi sörért,és édességért ....nehogy kiszáradjak a grillezés közben ,vagy utána...sziasztok zs