Líviagyörgyi Creative Commons License 2019.03.26 0 0 309

Kedves Judit! Nem tudom, milyen zselatint fogyasztottál eddig, de a "Floragél180bloom" Floravita webáruházban forgalmazott zseelatin nemcsak az én térdemet hozta vissza protézis érett állapotból, hanem aktív sportolókét is.Talán nem szedted elég ideig, talán pár nap alatt vártad a csodát, talán nem szedtél belőle eleget, ami naponta minimum 30 gr-nyi mennyiség és fontos hozzá az MSM por szedése is.. A porckopás visszaépítése több hetes, esetenként több hónapos folyamat, ami után a szinten tartás is ugyanolyan fontos. Természetesen senki pénztárcájában nem akarok kotorászni, de 1 kg zselatin 3000 Ft körül van+ postaköltség, egy havi adag porcépító tabletta közel 4000 Ft, mellyel megfizeted a hordozóanyagot, porcépító minimális mennyiség van benne.Megnéztem, mikor rendeltem meg a zselatint, MSM-et egy versenysportoló javaslatára. Annak ellenére, hogy max napi 10-15 gr-ot, tehát 1-1,5 dkg-ot szeedtem belőle egy mérési probléma miatt, nem napi 3-4 dkg-ot, 9 hét alatt olyan javulást értem el, hogy nem a lakásban bottal mozgok, hanem a göröngyös talajú kertben veteményezek. Nem vagyok a floravitások üzletkötője, saját magamon kitapasztaltakat írtam, amit hivatásos, tehát versenysportoló tanácsára fogadtam meg, olyan emberéét, akinek a pályafutásának fellegzett volna be, ha orvosra hallgat, ezzel a módszerrel érte el, hogy továbbra is versenysportolóként élheti az életét, 50 évesen. .

Előzmény: 55judit (307)