technograd Creative Commons License 2019.03.25 0 3 16555

Hi, everyone,

jön a Bond által említett wetlook időszak, most már nem fáznak a csajok ezekben a ruhákban :) . Kb egy héttel ezelőtt a KöKi Terminálban láttam, ahogy egy huszonéves csajszi a Mister Minit "iparosával" társalog, de valami nagyon aranyosan és jó értelemben véve naivan, amolyan keleti parti stílusban. A kellemes hiba a Mátrixban az volt, hogy a leányzó egy igen-igen jó minőségű és tapadós PU leggingset viselt, amit az íratlan etikettel szemben nem takart el fenéktájékon hosszú pólóval, pulcsival (őrbunda, sodronying, etc.). Így, amikor az ő testmagasságához képest magasra méretezett pulton elkezdett felfelé kepeszteni, nemcsak a jogging-bajnokokhoz méltó lökhárítója, hanem a földrajzilag odébb levő Margit-sziget is kezdett kirajzolódni az anyagon keresztül. Mivel nem voltam udvarlási pozícióban, U-boot szakállat, melós farmert, bal kezemben 4 mázsa házfelújításhoz szükséges motyót, a jobbomban pedig egy OBI-s seprűnyelet tartva *ne röhögjetek, megtiltom!!!*, ezért most Szása helyett a bolond Grisa szerepe jutott nekem, ahogy estefelé szomorúan nézi a kvászos kocsi kiürült tartályát. De legalább konstatáltam, hogy elgyötört szervezetem még jelentős mértékű adrenalint tud ilyen esetekben felszabadítani, nem vagyok teljesen kiégve.

Aki azt gondolja a csajra, hogy "Bitch, please", az menjen egy jót sétálni a közeli Kút-tói erdőbe, most tették rendbe ;) .