kelso82 Creative Commons License 2019.03.19 -3 0 1276

Lattam youtubeon egy nagyon hasznos ,meggyozo es megbizhato videot a controllerrel es annak toltese el kapcsolatban(DualShock4)(ps4 kontroller)

 

Nyugodtan toltheto fali kon ektorrol is telefonos toltovel, annak ellenere, h renbeteg komment van a neten,ami a kontroller tonkremenetelet jelzi a fali totes utan.

 

Egyetlen dologra kell ugyelni: A tolton  e legyen feltuntetve a gyorstoltes lehetosege,amit a V(olt) jelez. Ha csak annyi van az OUTPUTNAL,h 5V akkor alkalmas. Ha az van ,h 5V /9V (es esetleg meg utana12V is) az felejtos. Mivel a dualshock 4 engedi a gyorstoltest vmiert, ez megsuti a controllert. Garantaltan tonkremegy,csak ido kerdese.

 

Megegy dolog, az 5V utan meg van egy olyan a tolton ,h ma(miliamper) ennek legalabb 800ma nak kell lenni  de tobb is lehet. Sot kevesebb is (mondjuk 500ma), de akkor lehet h egy egesz ejszaka mire feltolti.

 

Nekem a samsung tabom toltojen az van az outputnal, h 5.0V - 1.0A(ez 1000miliamper,ami eleri a 800ma vagy tobb kitetelt),tehat alkalmas a kontroller toltesere.

 

 

Ezeket csak azert irtam le, ha valaki hozzam hasonloan nem tartja a legjobb megoldasnak a konzolon torteno toltest.Pl ha alacsony mar a kakao a kontrollerben es mar be is fejezted a jatekot,nem kell feleslegesen mennie a gepszornynek tovabbi 3-4 orat csak a toltes miatt.

 

Viszlat.

Előzmény: kelso82 (1275)