hamvasat Creative Commons License 2019.03.17 0 0 67513

Sziasztok!

 

A párommal krúzoltunk ma egy jót a Mecsekben az RT-vel. Ez volt az első túránk vele. Mit mondjak...ez egy nagyon nagyon király gép :-)

 

Mivel is kezdjem...

 

Kényelem: csillagos ötös. A nagy Wunderlich plexivel a szélvédelem is nagyon jó. A párom is nagyon méltatta a hátsó rész komfortját. Mint egy fotel. Ez egy igazi krúzolós gép. Én, a renitens gyorshajtó kényelmesen elpöfögtem vele gyakran csak 80-90-el. Semmi késztetés a gázcibálásra, csak szépen gurul vele az ember.

 

Két személlyel, kanyarban valahogy nehezen akar bedőlni egy pont után, onnan úgy kell beleerőltetni. De lehet vele kanyarodni. Kíváncsi leszek egyszeméllyel milyen lesz.

 

Egy dolog nem tetszik. A bal lábamat zavarja a váltó feletti műanyag idom, meg sz oldalsztendert is nehézkes tőle kezelni.

 

A központizár is faxa dolog, nem kell egyenként kulccsal nyitni zárni a koffereket. A GS-en is elviselném :-)

 

A futómű is pazar, komfortos, jól elnyeli az útegyenetlenségeket. Nagyon klafa motor az RT, egy nyugalomhajó :-)

 

Félő, hogy a feleségem durcázni fog miatta, de a jövő héten meghírdetem, mert a végén mindkét motor megmarad :-)

 

Lehet egy R1250RT-t bevállalok a jövőben :-)