MC Snake Creative Commons License 2019.03.15 0 0 56406

szerintem is relative eros keretunk van

- Grof, Kamber, Nagy, Gazdag, Holender magyar szinten kiemelkedo jatekosok szerintem (nem veletlenul vannak a valogatott kozeleben, nyilvan Kambi kivetelevel :-)

- emellett vannak magyar szinten jo jatekosok (pl. Mezghrani, de akar Batik), ill.  tapasztaltabb, korabban jo jatekosnak minosulo csataraink (Danilo, NGog)

- tehetseges fiatalok, akik korabban mar bizonyitottak (Bano-Szabo), na mondjuk o valamiert feketelistara kerult Supkanal... tobbeket kolcsonadtunk, ok legalabb nem a padot koptatjak hetente 5 perces jatekoslehetosegert....

- az orszag egyik legjobb (?) akademiaja a mienk, elvileg tele  mindenfele utanpotlasvalogatott jatekossal- azt gondolom, nem Ronaldot kellene talalnunk ott, hanem az1-2 hianyposztra kellene/kellett volna az elmult tobb mint 1 evben talalni jatekosokat es oket felepiteni... na ez total elmaradt, inkabb sulytalan de rutinosabb kulfoldiekkel probalkozik, vagy mas kioregedo jatekost dob be minden poziciora az edzonk (mint pl Heffler),mert fel a fiataloktol. vagy nem tud veluk mit kezdeni

 

A jatekrol nem erdemes beszelni, az nincs -gyakorlatilag az oszi mtk elleni meccs volt az utolso, ahol jol jatszottunk azota aznb2-es csapatok is  problemat jelentenek....otlettelnul vagdossuk elore a labdat, meg korszeru, gyors kontratamadast sem nagyon tudunk vezetni (reszben mert a keretet is ugy allitottuk ossze, hogy a statikusabb,ivelgetos jatekra legyen alkalmas, pl. a gyors Lukacsot is elcserelte a"mester" Tischlerre...megerte...)

 

De tovabbmegyek: az, akinek tobb mint 1 evig nem esik le, hogy Kukoc maxegy gyenge masodosztalyu jatekos, es ot favorizalja 

- az vagy nem ert hozza

- vagy anyagilag erdekelt (leigazolas,  folyamatos jatszatas)....

En jelenleg nem tudom melyik opcio a helyzet, de az oszi szezonra igy (ezzel a koncepcioval, edzoi stabbal) nem indulhatunk neki.... es ha tudjuk, hogy valtas kell, akkor nem erdemes halogatni, minel elobb annal jobb

 

Előzmény: Nelorfin (56405)