CsA Creative Commons License 2019.03.14 0 0 312

Ma ismét elmentem Szentendrére, élőben is meg akartam nézni a fekete BN251-est, úgy voltam vele, hogy ha emészthető lesz feketében, meg is veszem. Nagy szerencse, hogy újra felültem rá, és most vettem észre, hogy ugyan a felsőtest és kar helyzet nagyon jó rajta, viszont a lábtartó nekem túl hátul van, kényelmetlenül be kell hajlítanom a térdem. Nem is tudom, hogy hogyan nem vettem észre decemberben... Szóval sajnos a BN251 kilőve, akár fekete, akár fehér... :-(

A BN125 lábtartója jóval előrébb van, az kifejezetten kényelmes volt, de ugye az sajnos csak 125 ccm és 11 LE. De eldöntöttem, hogy 15 LE alá nem megyek, nem akarom azt újra átélni, mint az YBR 125 esetén, hogy a kamion a nyakamban van, mert nem tud megelőzni a forgalom miatt... Az annó elég félelmetes volt párszor megélni... Pedig külsőre, üléspozícióra tetszene... :-))))

Bementem egy Suzuki szalonba is, felültem a V-Strom 250-re... Az kényelmes minden tekintetben, csak a súlyát kicsit sokallom - 188 kg. Ettől annó a GS500E is kevesebb volt. Ezért is tetszett volna a BN251, mert az csak 143 kg. Érdekes, hogy a BN125 meg 142 kg... :-O