platz Creative Commons License 2019.03.12 0 0 1313

Laci 7925. Köszönöm, hogy elmondtad egy lehetséges és járható út lehetőségét. Nálam ez egy hobbi, amibe beletartozik a mag ültetésétől a termés feldolgozásáig minden. Ennek része lesz majd a csepegtető öntöző berendezés is, amin most agyalgatok. Szépen lépésről-lépésre haladok előre, mert sajnos nálam is igaz a régi szólásmondás, hogy "Magad uram, ha nincsen szolgád". Vannak itt és a másik csoportokban is nagyon segítőkész csoporttársak, akik véleményére, segítségére mindig lehet számítani. Irányukban csak hálával tudok beszélni.

(Én harmincezerből biztosan nem fogok kijönni, hiszen az IBC tartály és az indító szerelvénye a szűrővel együtt számítva eddig már kb. 27 ezerben van. Most készül már tervezés szintjén a tartály alatti szintemelő tartó, amelynek várható anyag és munkaköltsége is lesz vagy 7-8000 Ft, Ami még ettől a ponttól kezdve ebből hiányzik, nem fog megállni 20000-ből.(Még nem számoltam ki). Egyéb iránt én elég maximalista vagyok, szeretem a pontosat és szépet. Szeretem érezni az alkotás örömét is.

Valószerű hogy a te rendszered sokkal egyszerűbb célokat valósít meg, mint majd az enyém.

Jelen pillanatban a kérdésem továbbra is az 1307. hozzászólás alapján.

Előzmény: Laci7925 (1312)