CsA Creative Commons License 2019.03.12 0 0 292

Sajnos már az autószalonok se ilyen rugalmasak. 2008-2009 táján egy barátom még el tudta érni, hogy a helyi Renault-Dacia kereskedés rábírja a Renault Hungáriát, hogy egyedibe behozzanak neki egy napsárga Logan MCV-t. Olyan színű, mint a román taxik. Gyári szín, csak Magyarországra sose hozták. 2013 végén viszont én már nem tudtam elérni, hogy az Expression felszereltségű Fluence-hoz rendelhessek tolótetőt, mert csak a fölötte lévő felszereltségi szintnél volt elérhető, de abban már olyan extrák voltak, amit én nem akartam (pl. kulcs nélküli nyitás), meg eleve drágább volt, mert annál már a kisebbik 95 LE 1.5 dCi motor sem volt rendelhető... Ment néhány levélváltás, és az lett a vége, hogy nem megoldható. Pedig tudom, hogy technikailag megoldható, csak 2-3 embernek lett volna vele 0,5-1 óra melója pluszban, hogy összeállítsák a gyártási dokumentumokat hozzá, mert utána a logisztika már automatikusan a szükséges olyan alkatrészeket teszi a szalag mellé, mint pl. egy tető amin van egy nagy luk... :-)))))) Ugyanis a szalagon egymás után készülnek a fapados és fullos autók, olyan is előfordul, hogy teljesen más típus is van a szalagon... Csak meg kell nézni néhány Youtube-os videót némelyik autógyár gyártósoráról... :-)

Előzmény: I.Blasius (289)