Elinda Creative Commons License 2019.03.10 0 0 5

Lehet tudok segiteni.. A gyogyszert nem szabad elkezdeni hasznalni, mert idovel mindig erosebb es erosebb gyógyszerek kellenek,! Es a vegen nem marad csak az operacio. Nekem is idegzsabam van es hál istennek talaltam mas alternativ gyogyitasi modokat. De mar arra is rajottem, hogy lett ez nekem. Eloszor is irom a gyogyitasi lehetosegeket: akupunktúra! Nekem a 16 kezeles utan kezdett hasznalni. A mellette nagy dozisu C, A, Mg, Hal kapszula, granatkaoszula, ideg nyugtato teat ittam/hasznaltam. A masik megoldas a Szauna. Nekem ez is bevalt. Akkor kenocsok arra a helyre ahol faj. Bar arcra nagyon nem jo, mert nagy Eros. Viszont homlokra, es hatul a fejre nagyon is jo! A krem neve NATURLAND inno Rheuma krem forte. A masik, ha nincs baj a foggal, mert nekem sincs el kell gondolkodni, hogy egy fog faj, vagy tobb. En nekem a jobb hatso utolso fogam fajt. Es egeszseges, a röntgen is ezt mutatta. Igen de rajottem, hogy az utolso also  fogammal almomban nyomom a felso utolso fogam. Es a neurologusom azt mondta, persze ez okozhat neurologiai probkemakat. Ja es az utolso a BEMER. utanna kell nezni a neten mert igy hosszu. Remelem tudtam segiteni. :) 

Előzmény: meaculpa (-)