1754 Creative Commons License 2019.03.06 0 0 9337

öreg!

a motor mar nem egeszen ugyanaz mint a te boxsteredben .Ott duplasoros csapagy van a köztengelyben hatul. 

996 osban egysorost tettek, ami raadasul zart es ha a zsir kiolvad a golyok "pittingesek" lesznek a felület beragodik töres -zuzas szeteses lesz . felületi hökezeltseg elajul, megserül -csapagy szetrobbanik, lanc atugrik, vezerles elallitodik, dugattyu szeleppel karambolozik----

es nem biztos hogy ez 150 000 km nel törtenik,  ha a nemet porlke forumot olvasnad, mar 30 000 nel is voltak kalandok

USA  ban pert nyertek a gyar ellen, nemetben le se szarjak a serült tulajokat . . . 

ezenfelül vannak a hengereknel falrepedesek . . .  hötagulas, szar anyag --ök is csak vizzel föznek . 

 

ezt 100 evvel ezelött a boxster forumban fotokkal erröl irtam menj vissza  

ha ujra gepet akarsz venni semmi mast ne vegyel mint 1 serias boxstert---epp e-miatt

en kiba... megbantam hogy az enyemet eladtam, de 225 000 km volt mar benne -röviden meguntam. 

 

meg regen a csapagyat ki lehetett huzni es cserelni , a mai gepeknel a 2 fel blokkhazat lezartak a csapagy elött es tök szet kell szedni az egesz motort miatta --- kibaszas magasiskolaja 

 

ennek ellenere meg lehet venni öket, de a risiko veled autozik a segged mögött . . . .es eszre se veszed , csak majd hatul dudalnak, hogy elfolyt az olajad . . . . .

 

aztan -meg az en idömben 18 000  volt egy felujitott motor, boxsterbe. ( Van egy eladom 5,000.- ert )  manapsag nem tudom a  service  arait- 

Most nissan 350 Z el megyek, fillerekert adjak, 300 lo, kabrio, es  nem izgulok egy hibas motor miatt többet . .

ciao-xoyox voltam

Előzmény: szpsz911 (9336)