cassano71 Creative Commons License 2019.02.27 -1 0 108560

Saját videóm a Heathrow melletti Myrtle Avenue végén lévő mezőről ( ami egy elég híres spotting point ):

https://www.youtube.com/edit?ar=2&o=U&video_id=yITivqrNbn4

 

Hát elég súlyos, ott van az utca közvetlenül mellette ahol az utolsó ház látszik is. És ott végig laknak, a gépek, nem túlzok, percenként, két percenként jönnek, ha kimégy 1 órára oda reggel akkor több A380-ast is láthatsz leszállni annyi idő alatt. 

Én egyébként nem tudok róla hogy állna abál vagy lakók nagyon elégedetlenkednének, illetve el tudom képzelni hogy korábban ez volt de mostanra belenyugodtak a  helyzetbe. Még olyat olvastam hogy a spotterekkel több bajuk van mint magával a légi forgalommal mert szemetelnek, wc híján oda.... stb.

De tőle három metrómegálló Hounslow ahol meg is szoktam szállni gyakran, a légifolyosó alatt van, ott dübörögnek el a gépek nem túl magasan és az emberek fel sem néznek azt figyeltem, megszokták gondolom, de amúgy az a fura hogy nem volt zavaró a hotelben sem, én észre sem vettem konkrétan hogy gépek jönnek mennek ha nem figyeltem oda rá direkt. Nyilván nagyon más ott lenni 2-3 napot vagy ott élni folyamatosan.

 

Előzmény: Sarq_ (108559)