rebkaaa Creative Commons License 2019.02.27 0 0 3890
sziasztok,
Jelenleg Phong Nga- nál járunk. Ma megnéztük a Phong Nha és a mellette lévő barlangot. Mindkettő gyönyörű volt, de holnap már mást szeretnénk csinálni.
Nem néztem rendesen utána, hogy itt nem lehet csak úgy túrázgatni, de van biztos így van, mert a maps.me sem hoz túraútvonalakat.
A motorokat megláttuk, köszi a bérlésről lemondtam, nem Vietnámban akarom összetörni magam.
Van itt alternatíva busszal bejárni a nemzeti park egy részét? A falvakba jár valami? Egy fizetős túra 20.000ft lenne.
Eddig minden szuperül ment, északon TaVan- ban aludtunk és túráztunk magunknak a maps.me segítségével 3 napot. fantasztikus útak voltak
utána Cat Ba- n folytattuk. Itt egy 1 napos, nem alvós hajózásra fizettünk be 13 dollárért.A szallasunk Cat Ba-n teljes normális hotel reggelivel 700ft/fő.
Cat ba- n még a nemzeti parkban túráztuk végig a 7,5 km-t teljesen kersztbe, majdnem 7 óra alatt, olyan rázós a terep. Hajóval kell visszamenni Cat ba-ba.
Utána Tam coc- ban folytattuk. Nekünk ez nagyon tetszett, kicsit alulterveztük a 2 éjszakával, de sajnos elhamarkodottan már megvettük a buszjegyet és szállást is foglaltam Phong Nha-n.Tam coc túra és biciklis paradicsom, sajnálom, hogy nem 3 éjre maradtunk.