rob19 Creative Commons License 2019.02.24 0 0 13137

@László, az életem ismét változik, amiáltal a matracom is... 

éveken keresztül imádtam a Swisstech habrugósát 8 centi memory-val és merev ágyráccsal

azonban kb 2,5 éve valami máson alszom (Swissdream valami, nem tudom a pontos típusát) ezen is van 8 centi memory meg rugós az ágyrács alatta (ilyen basic 28 léces, középen állítható) de ez mintha egy fokkal puhább lenne, mint a Swissdream volt, jobban bele süppedek, meg mintha már kagylósodna is, gurulok középre benne...

kérdés, hogy mit vegyünk helyette? :) a jövendőbeli feleségemnek leginkább a boxspring típusú ágyak (ágykeretek) tetszenek, úgyhogy arra a talapzatra kellene valami remek matrac, úgy az elkövetkező 10 évre.

néztük a Kikában a Sealy Energy Cushion Firm matracot (319.990 HUF 160*200 méretben) ami tetszett, sőt kifejezetten kényelmes volt - ami előnyös, hogy erre már nem kellene extra memory, mert valami van rá steppelve, mi pont elég

viszont nem vagyok a pénztárcám ellensége, meg anno a zsákrugótól azért mentünk a szivacsrugó irányába mert hogy atkák jönnek ezerrel és megesznek éjszaka a rugósban aludva, ellentétben a szivaccsal, amiben nem él meg az atka, szóval vissza kanyarodtam a Swisstech irányba. Kérdés, hogy boxspring alapon ugyan olyan lesz majd, mint fix fa ágyrácson? (próbáljam ki, igaz?)

vagy mondjuk ebben a 200-300 ezres elég tág ársávban van olyan, amit menjünk és próbáljunk ki? Yatas bármelyikje? 

az Ikeát végigfeküdtük, de nem találtunk tökéleteset

köszi