Törölt nick Creative Commons License 2019.02.20 0 0 75745

Az éjszakát "túl éltük"...10 órakor szoptattam,2-kor és 4 -kor aludt a kicsi, de fél 7-kor már sírt ...

Nálunk az anyánál szeptemberbe kezdődtek a gondok...elkezdett nőni a körme. Akkora körmei lettek, mintha egy  elhanyagolt állat lett volna, azóta  sem  tud ráállni az első 2 lábára. 3x vágták, de nem segített és 1 hónapja szombat vasárnap már én vágom neki és reszelem, csiszolom, de még mindig nem érte el a normális állapotot...Mikor az első kecske 7 napja megellett akkor, kezdetem el gyanítani, hogy nem e ez is vemhes és a hormonok hatására nőt meg a körme,.

Aztán vasárnap mikor vágtam a körmét nem kőkemény volt, hanem meglepetésemre puha volt , denem volt akkora hasuk mint a képeken látott vemhes kecskéknek.

Nagyon sok nézeteltérésünk volt a fiammal a kecske miatt...A fiam leakarta vágatni , hogy ne szenvedjen . Én nem engedtem. Mindig azzal érveltem, hogy: ki mondta , hogy ez az élet egy galoppséta? Tegnap mondtam neki, még szerencse, hogy nem engedtem levágni, rossz belegondolni, mi lett volna , ha....

 

Oda tettem a 6 napos anyához , de ellökte...fél 7-kor úgy szopott az anyjából, hogy álltam mellettük és simogattam az anyát. Elvannak különítve...délután már többet tudok . Ezt az anyát kézzel is lehet majd  fejni...

Előzmény: Kecskeb (75744)