kroni1 Creative Commons License 2019.02.17 0 0 67037

Én is pont 20-30ezres kinaiakkal kezdtem, mire rájottem, hogy a képminőségük jó, de amugy elég használhatatlanok, jobb ötletnek tartom elsőre egy garmint, sony-t vagy goprot venni. Ha rájössz h nem kell neked mégsem kamera, akkor azokat ugyis jobban el lehet adni. A GoPro Session 4-ből én 40-ért vettem egy garanciális pár hónapos darabot, még 2 éve. Amúgy motorozást megörökíteni szerintem sisakra felrakva a legjobb, a motoron szerintem nagyon statikus és unalmas hogy egyirányba néz végig, sisakon ha forgatod a fejed a téma irányába az sokkal inkább akciókamerás. A GoPro-k tudnak olyat, hogy hosszú gombnyomásra sorozatképet csinálnak, beállítható időközönként. Én 2mp-re állítva érdekes témáknál csinálok mindig pár fotót, aztán otthon kiválogatom őket.

 

Nemcsak motorra, de máshova is jobb szerintem egy ilyen kompaktabb méretű, a polaroid cube még hasonló mint a session, de azt nem ismerem. Sisakon a nagy kamerák szerintem gázul néznek ki, néha egy-egy motoros mintha valami playstation figurát látnék fotonágyúkkal.. :)

 

 

 

 

Előzmény: hamvasat (67033)