Kútásóóó Creative Commons License 2019.02.16 -1 1 223249

Hagyni kéne ezt a témát! És a topik témájával foglalkozni.

 

Sándor is a bevándorlás ellen van. Szellemi módon, és propagandával harcol ellene, én és a házam népe, ezt pártolom.

 

 

Szerinted az nem durva, hogy Európa szerte sok ezren halnak már meg Aids-ben, te nem gondolod hogy ez nem csupán rossz gyümölcs, hanem ez már ítélet kezdete?

 

 

Egyetlen egy ember halála is durva egy embert elveszteni is nagy tragédia, főként békeidőben.

Az rendben vagy, hogy idegen etnikumok felé keresztény jámborsággal, visszük az Evangélium üzenetét az anyagi segítség nyújtás adakozás is lovagias tett, de nemi úton elhozni tőlük elterjeszteni kontinensünkre halálos kort az már nagyon nincsen rendben!

 

 

Amikor arról beszéltünk régebben, hogy Amerikában a demokrácia a hazájában totális háborút viseltek faji alapon az ott élő etnikum ellen, akik eredetileg a kontinensüket uralták,  (kinyírták az őslakosságot a maradékot, rezervátumokba zárták) Azt írta Vfo, hogy többnyire az Európából behurcolt betegségek nyírták ki az indiánokat, 

nem csupán a fegyver.

 

Szóval erre mondtam én hogy a legveszélyesebb fegyverét a migráns is a nadrágjában hordja, attól jobban kell tartanunk tartok, mint a terror akcióiktól, mert azzal több áldozatot szed. Olyan vér által, nemi úton terjedő terjedő halálos kimenetelű afrikai betegséget hordanak be, amit nem kellene...

 

 

 

 

 

Előzmény: L?da (223221)