AttHunter Creative Commons License 2019.02.15 0 1 69026

Válaszolt a Turista Magazin főszerkesztője Nógrádi Attila a kérdésemre, hogy elképzelhető-e egy gyűjteményes DVD megjelenése az elmúlt pár év Turista Magazinjaiból, amiben lehetne keresni, kutatni a cikkek, témák között. Szerintem hasznos lenne, legalább is én használnám.

Az utolsó válasz én biztatónak ítélem, remélem megvalósul. :)

1.kérdés:

"Tisztelt Szerkesztők!

Érdeklődni szeretnék, hogy a Turista Magazin korábbi évfolyamainak számait lehet-e kapni digitális formában? Gondolok itt gyűjteményes DVD-re...
Ha nem, esetleg tervezik-e ilyen formában az archívum hozzáférését?"

1.válasz:

Kedves Attila, a Dimagnál elérhető digitális formában a lap: http://www.dimag.hu/magazin/Turista_Magazin

2.kérdés:

"Köszönöm gyors válaszát. A Dimagot ismertem és néha használom is, ha elfelejtek megvenni egy-egy lapszámot valamelyik kedvenc lapomból.

Én igazán olyan gyűjteményes DVD-re gondoltam, ahol az elmúlt 5-10 év lapszámait lehetne megvenni digitális formában.

Ilyen például a „Várak, kastélyok, templomok” újság.

Egy ilyen digitális archívumban aztán mindenki, aki áldoz rá és megvásárolja, tallózhat, kereshet a túrák, leírások, egyebek között."

2.válasz:

"Kedves Attila, így már értem, sajnos nincs ilyenünk, de az ötlet nagyon jó, még az is lehet, hogy hamarosan előrukkolunk valami hasonlóval J

üdv. Nógrádi Attila"

Előzmény: AttHunter (69011)