technograd Creative Commons License 2019.02.09 0 0 16489

Milyen kicsi a világ (kivéve Kína) ! Én is a Nicky Fabric-tól rendeltem meg az 5-ös kódjelű anyagot, nagyon hasonlított arra, amiből a BEAG készítette a batár nagy fülhallgatóinak a párnázatát:https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&biw=1360&bih=635&tbm=isch&sa=1&ei=z2xeXJWrFoj6kwWW2q6YDw&q=beag+f%C3%BClhallgat%C3%B3&oq=beag+f%C3%BClhallgat%C3%B3&gs_l=img.3...57299.62889..63914...0.0..0.197.1125.15j1......1....1..gws-wiz-img.......35i39j0j0i67j0i5i30j0i8i30j0i30j0i24.SjNYKrubZlM#imgrc=0NoajhKrgVpYpM: . Annak nagyon tetszett a gumis jellegű felülete, meg a strapabíró jellege. Viszont éppen emiatt a szakmában közutálatnak örvendett, "szauna", "65 mintájú fejfőző" volt a gúnyneve :D . Viszont ruházati fronton más volt a helyzet, a butikosok sorra varratták ebből a dzsekiket. Valamelyikük látta az akkor elterjedő műholdas tévéadásokban, hogy a profi síversenyek szponzora a Parmalat tejipari cég, rögtön szólt is a műhímzőnek, hogy ilyen embléma kell rá, és már kész is volt az eladható termék. De frankón láttam a sulinkban, hogy ilyen anyagból készült overállban feszít egy kiscsaj, olyan büszke volt rá, mintha aranyba lenne öltözve. Farkas Berci űrrepülésének mai szóval hype factor segítségével kialakított kultusza, valamint az űrsikló-program olyan hatással volt ránk, hogy minden gyerek, a skála két vége közt lavírozva, vagy kukás, vagy űrhajós akart lenni. Lehet, hogy a kukás a rentábilis manapság :) ... Egyébként a Vistram nem azonos az előzőekben belinkelt anyaggal, ott PVC-t használtak fel, csakúgy, mint a mai napig létező, szintén német Skai-nál. Leadtak párszor a CC humorcsatornán és az M1-en egy korai felvételt, amikor a porcelángyárból épphogy csak dobbantott Hofi az 1-es stúdióban szórakoztat egy kisebb közönséget, már csak a poénok miatt érdemes megnézni, de az első sorban ott ül egy Skai ruhás szöszi csaj: https://www.youtube.com/watch?v=7hKPUY2fFTk . Az, hogy még a sarokban levő filodendron is dohányzik, Istenem, ez egy ilyen korszak volt.

Előzmény: Latex Bond (16486)