iner30 Creative Commons License 2019.02.08 0 0 733

sziasztok!

tegnap találtam rá erre a fórumra , én utólag saját magam az internet átolvasásával jöttem rá hogy mibe halt bele az én egyetlen drága kis cicám. ne járjatok így mint én aki még most is keresi a kérdésekre a választ én aki megígértem  hogy soha nem hagyom szenvedni a legvadabb kínok között ment el SOHA nem bocsájtom meg magamnak. novemberben kezdődött hazajött láttam rosszul van feltettem a párnájára reggelre  a párna tocsogott a gennyben ömlött a szájából. hétvége volt 7 telefon hívás mire egy doki kijött verekedett megkarmolták injekció. hétfőn egy ismerősünk által ajánlott doki is eljött megnézte injekció!!!!! ok eltel 2 nap nincs változás hát elvittem egy negyven éve praktizáló dokihoz gondoltam ha ő nem akkor senki nem fogja meggyógyítani megnézte szájában fekély azért gennyezik injekció , mert Vírus!?????!!!!! okozza. még háromszor vissza vittem injekció hegyek de bíztam benne. HIBA. teltek a hetek lábadozott szép csendben fájdalmak közt gyógyult és másfél hónap után újra az ajtóban várt és nyávogott. azt hittem megtörtént a csoda, de nem két hete kiújult nála alattomosan és sunyin szivárgott a genny irány a doki injekció két nap múlva újra  csütörtökön kapott utoljára, négy napig nem evett csak ivott persze az összes csoda fegyvert amit itt irtatok én is megvettem az összes vírus ellenes készítményt az összes immunerősítőt  mindent alig evett belőlük.  következő hét szerdáján nem bírtam tovább nézni már nekem is fájt a szívem érte szó szerint  majdnem vele együtt pusztultam bele de elkellet altatnom,mikor beadta Neki az injekciót  kértem hogy bocsásson meg amiért csak meghosszabbítottam a szenvedését és ilyen sok fájdalmat kellett átélnie .azóta is csak folynak a könnyeim és ha visszaforgathatnám az időt másképp csinálnék mindent!volt közel három hónapom elköltöttem közel százezer forintot ha most történne azonnal  csak és kizárólag korházba vinném ahol normálisan kivizsgálják és nekem is elárulják hogy valójában milyen vírus okozza ahol megnéznék hogy mennyi az esélye ne szenvedjen feleslegesen. ez az első csak korház ez egy nagyon agresszív betegség garázsban sufniban praktizáló orvosoktól ne várj sokat. hallgass a szívedre ha látod hogy szenved ne csodagyógyszert vegyél hanem segítsd Őt a fájdalom mentes elalváshoz. ez a legnagyobb dolog amivel megkíméled őt, ha  a cica már nem eszik akkor VÉGE leépül és meghal de ez még jó pár hét addig viheted még varázslókhoz is csak utána lelkiismereteddel is tudj majd elszámolni. sajnos ez van, korház egy jó orvos lehet kitudja hozni őt de ha ezt nem tudod neki megadni akkor nagyon figyelj és az első komoly fájdalmaknál búcsúzz el!! én nem tettem meg küzdöttem és most már nagyon bánom a végeredményen nem változtat csak cserben hagytam, nem tartottam be az ígéretem  ez a macska volt a mindenem ha bele néztem a szemébe a világot láttam és én álltam a közepén, persze úgy csavart az ujjai közé ahogy csak a kedve tartotta és én örömmel lestem minden kívánságát , egy végtelenül kedves  és imádni való volt, többször volt már beteg eddig mindig sikerült meggyógyulni  most nem. összeszorult szívvel nézem a sírját és  potyognak a könnyeim.8 boldog évet élt. sajnálom ha most ezek a sorok ridegnek tűnnek én örülnék a legjobban ha nem így történt volna. bárcsak visszatekerhetném az időt…..