_ZE Creative Commons License 2019.02.07 0 0 10902

Ma hívtam a Cromax-ot, szerintem katasztrófa az a cég - visszahívott egy úriember, hogy a szervízvezető beteg, holnap talán lesz, és ő tud majd mondani valamit arról, mi van az autóval. Nomostan ha jól számolom, kedden lesz három hete, hogy a kezébe adtam a bontott ECU-t, amire múlt héten azt ondta, hogy villamosságilag rendben van, tehát csak tanítani kell...

Komolyan mondom, ha holnap nem lesznek kész, a hibafeltárást meg a hibatároló kiolvasását hajlandó leszek kifizetni, és utána hívok egy trélert, és keresek egy szervízt, ahol nem ilyen totálisan töketlenek.

 

Viszont... Dusika szép, meg nem drága, meg ilyesmi - de vezetni "jövő héten dízelt" lehet, készleten nem nagyon van értelmes autó (márciusban érkezik a következő "eresztés", illetve májusi szállításra van gyártási "slot", amit még lehet konfigurálni), ahol jártam, úgyhogy ők kiestek. Néztem megint a Suzuki-t - borzalmas, amennyi és amilyen műanyaggal van kitömve az utastér - tesztvezetés lehet,  egyeztessünk a jövő héten, mert most épp nincs bent a tesztautó... Ja, és a 3+7 év garancia csak és kizárólag márkaszervízbe hordott autóra érvényes - minden javítást ott kell csináltatni.
Hirtelen felindulásból megnéztem a Hyundai Kona-t is - Premium Edition 5.574.000Ft plusz metálfény, de azt a 145E Ft-ot "le lehet alkudni". Tesztvezetés sizntén a jövő héten leghamarabb.

 

Meguntam, és maradt a Ford Ecosport - bementem a kereskedésbe, természetesen lehet tesztvezetni akár azonnal, meg is tettük - jól beállított ülésnél nem rövid az ülőlap, és korrekten lehet látni, amit kell. Az, hogy Tiger Eye színben veszem, az azért van, mert készleten épp ilyen volt. Úgyhogy maradok Ford-os, igaz a Fiesta tesójáról a Kuga hugára váltva :-D

 

 

Ugyanitt első tulajtól, korrekt szervíztörténettel ~180E km-rel 2004-es Fusion Trend (sötétkék) eladó.

Előzmény: kbetti84 (10899)