Motoros73 Creative Commons License 2019.02.07 -1 0 33178

Hogy a motor többe kerülne, mint az autó? :) Azzal miért is lenne gond! :)

Ez még soha nem merült fel bennem, az ellenkezője már viszont igen - ami nem is nagyon tetszett az asszonynak mikor odaszúrtam - hogy az ő autója is annyiba került, mint ha én egy jó motort veszek egyszer magamnak! :) az már nem is egy Vara lenne pedig! :(

De jó lesz az nekem! :)

Most van fenn egy gyönyörű GSA1200 a képesmotoron, minössze 56.000 km-el, 2010-es a levegő - olajos és a legkiforrottabb változat, szó szerint olyan, mint az új! Azt mondom megéri a 3,4 millát, tényleg látni rajta, összes féktárcsa meg gumi új, féktárcsák gyárik!

A gondom az, hogy tényleg csak akkor érné meg nekem ennyit beletenni, ha tudnám, hogy 5 év múlva is gond nélkül gurulok vele az én használatom mellett! De pont ez az, amiről nem vagyok meggyőződve! :(

Nálam nincs az, hogy csak száraz időben, napsütésben, pedig látni, hogy azt a motort csak úgy használták eddig. Állítom, nálam elvesztené az értékének a felét a 2-ik szezonra! Az pedig nem is, hogy nem érné meg anyagilag, hanem magát a gépet sajnálnám tönkretenni.

A Vara más, minden tekintetben jobban bírja a külső hatásokat is az összes eleme, sajnos a GS nagyon kényes minden környezeti behatásra, oxidálódik az összes alumínium, blokk, kipufogó rendszer, stb. Egyszóval ha nem ápolják - pedig nekem arra se időm se kedvem nem lenne - akkor gyorsütemben kakivá válik! :(  

Előzmény: nagykunsági (33177)