ptibi-p10h Creative Commons License 2019.02.05 0 0 156321

Sajnos nekem is hasonló a tapasztalatom, 10 autóból 9 (ha nem több) tákolt. Ha találok egy jót nem merem azonnal megvenni, mert mi van, ha tévedek :) Amint meggyőzöm magamat, már el is vitték. Amúgy egész jó az új lekérdezős rendszer, látod hány tulaj volt, vagy fotókat az eredetvizsgáról. Több autónál is kiderült, hogy törött volt, mert ugye a sérülés után nem akarták megjavíttatni, ezért eladták, viszont az átíráshoz eredetvizsga kell...

Pár hete megnéztem ezt a Saabot, hirdetés alapján jónak ígérkezik:

 

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/saab/9-5/saab_9-5_2_3_linear_friss_muszakival-13538208

 

Tavaly október óta hirdetik, többször hívtam a kereskedőt, nincs infó az előéletről, beszámolt autó, de nagyon szép, meg kell nézni. Megnéztem:

3 féle gumi van rajta, téli nyári vegyesen egy tengelyen, széleik lenyalva, hiányoznak kerékcsavarok (gondolom a kerékőr), bal hátsó ajtó nehezen csukódik, az alján láttam egy lyukat, motornál hiányzik a szelepfedéltömítés egy része (vez.tengelynél), ablakmosó tartályon Cappy-s kupak, karosszéria elemeken színeltérések, stb. és a  belső sem hibátlan. Tudom, öreg autó, de látszik a tákolás rajta, és nem lehetett túl komoly a műszaki vizsgája sem. Sok pénzből biztosan jó autót lehetne varázsolni belőle...

Nem tudom nagy levegőn kívül mit lehetne venni...

 

 

 

 

Előzmény: MrTinkertrain (156320)