Roki1987 Creative Commons License 2019.02.04 0 0 31226

Igen ez volt. Bocs hogy csak most írok, hétvégén nem voltam gép közelben. Csak azért bosszankodom, mert kértem őket hogy nézzék meg amikor még vezérlés meg stb csere volt. És erre az volt a válasz hogy végig futtattak rajt egy diagot de nem jelzett bajt. És mentek is vele, dehát ez ilyen ez a gép így megy. Csak hamar megszoktam.....     A többit meg már ismeritek. Csak b.....ssza meg! Használom minden nap, csak jobban tudom hogy kéne mennie az autómnak mint egy szaros számítógép.....   Mind1, a lényeg hogy nem csalódtam az érzékeimben, és ezután is csak ebben fogok bízni mert már sokadszor beigazolódott hogy sokan csak leszarják amit kérsz és ráadásul fizetsz is érte.  És elég körülményes munka közben megoldanom az elvitelt meg az ott hagyást, amit még egyszer meg kellett csinálnom a vezérlés csere után, mert legyintettek arra amit mondtam, kértem. Ez nem tetszett. 

 

Egy másik tapasztalatom:  Vezérlés csere után, leállításkor szépen berezonált az autó. ide oda dobálódott a sebváltókar is.  Amikor visszavittem a turbóval jeleztem nekik hogy nézzék meg. Megnézték nem találtak semmit. És képzeld a vákuumcső csere után megszűnt ez is. Már beindításkor éreztem hogy na ez az! ilyennek kell lennie. Úgyhogy kihatással volt erre is. Nem értem pontosan hogy, de most szuper csendesen áll le.

Előzmény: TheSaurus62 (31212)