Lilla004 Creative Commons License 2019.02.04 0 0 6260

Sziasztok!

December 14-én a nádorliget utca 7/B mellett megtámadta schnauzer kutyámat egy dalmata. A szerémi úton lakó bácsi sétáltatta és sétáltatja azóta is szájkosár nélkül... A ház melletti füves területről  ráugrott a kutyámra és elkezdte rángatni a levegőben. Mindkettő kutyán VOLT PÓRÁZ, de a bácsinak csúszott a kezében és nem tudta megtartani, hogy ne ugorhasson. Traumatikus sérve lett, a lépe kikerült a roncsolt hasfalon túlra, háromszor műtötték a kutyust és még jelenleg is felépülőben van, de a történtekhez képest mi szerencséses megúsztuk. A bácsi onnantól kezdve nem volt együttmüködő, amikor meghallotta az első napi számla összegét. Szerinte én adtam a kutyámat a dalmata szájába és Ő neki ebben nulla felelőssége van.Érdekes módon aznap még vállalta a felelősséget...

Keresem azt a gazdit, akinek a kiskutyáját megint megtámadta a nádorliget utca 5, liget fitnesz előtt a dalmata. Úgy tudom hogy egy fehér kiskutyáról van szó és Ő is kórházba került. Fontos lenne, mert ezt az ügyet tovább szeretném vinni a hatósági állatorvoshoz. Az enyém már elékerült, de mivel ez "csak" egyedi eset volt, így nem csináltak semmit. Ha valaki tud valamit az esetről, kérem írjon nekem egy e-mailt a pinkelilla@gmail.com-ra.

Vigyázzatok nagyon!! A kistestű kutyákkal, gyerekekkel főleg!!