kukucs33 Creative Commons License 2019.01.28 0 0 10891

Ha nem görbül el, én sem cseréltem volna még le a Fusiont. Magához képest sokkal jobban egyben volt, mint a Doblonk, pedig öregebb vagy 3 évvel. Most sajnos muszáj gondolkodni a pótláson, és így, hogy a csomagtartó már határeset volt, erősen bejátszik a régi Logan MCV, vagy valami hasonló fapadosabb, de nagy csomagtartójú cucc. A Focus kombikat is néztem, az se volna rossz utód. Mondjuk, ez az asszonynak lenne, szóval nem elég a puszta racionalitás a választáshoz :-) A végén lehet, hogy megint Fusion lesz.

A francia vonalhoz még annyit, hogy 2db Thalián és az ominózus Partneren vagyok túl. Az egyik Thalicsnál 1. tulaj voltam, a többi használtként került hozzám. Bármelyik jöhetne megint, pedig voltak német és olasz kocsijaim is. Spec, az olasz vonalat azért már én is inkább hanyagolnám :-) A Doblo cseréjén gondolkodva nálam mindig első helyen van valami tolóajtós, nagy francia hodály. Pont a kényelem és a felhasználóbarát apróságok miatt. Ha meg olcsóbb valamivel a sztereotípiák miatt, hát, annyira nem fog zavarni. Nyilván vannak ott is szerencsétlen példányok, illetve vannak modellek amik valamiért nem jöttek össze annyira, de az máshol is előfordul, nekem eddig 3-ból 3 jó tapasztalatom volt.

Előzmény: Lady fantasy (10890)