kukucs33 Creative Commons License 2019.01.28 0 0 10889

Korábban volt egy Peugeot Partnerünk. 1,6 benzines, én nagyon szerettem. Annak ellenére, hogy egy sokat futott és annak megfelelően viharvert példányt tudtunk csak venni (viszonylag rövid idő és annál is korlátozottabb anyagi lehetőségek mellett kellett váltanunk), némi rendbehozatal után sokáig szolgálta a családot megbízhatóan. Annyira praktikus, felhasználóbarát autóm még nem volt. Hogy a mostani újak milyenek, nem tudom, de esetleg egy megnézést megérhet. Mindezt mondom úgy, hogy kedveltem a Fusion-t is, de számunkra az egyértelműen kisautó volt (hiába a relatív nagy csomagtartó, már játékos volt egyszerre berakni két gyerek sportfelszerelését). A "felnőtt" autónk momentán egy 2008-as Doblo, abban kényelmesen férünk. Szóval van igényünk a helyre elöl és hátul is :-) Ahogy láttam ez neked is fontos, hát, ezekben van bent tér, nem nyomasztó benne ülni és beszállni is egész más, arról nem beszélve, hogy nem olyan a kilátás, mintha a földön ülnél. A külső meg olyan amilyen, de ha nem jön be, akkor nem szóltam :-)

 

 

Előzmény: Lady fantasy (10887)