Carina_S Creative Commons License 2019.01.26 0 0 420

Figyelj, viszont a Jófogással ellentétben a facebook-os csoportoknál a régióbeli lakhely (hirdetőké és vevőké egyaránt) nem jelent akadályt, mivel ott ha egy csoportba felveteted magadat, akkor oda felvesznek, az ország bármely részén lakjál is. Az ottani "Üzenet az eladónak" gomb az eladó facebook-oldalán lévő "Üzenet" gombbal egyenértékű, mivel mindkét gomb egyazon facebook-alkalmazást, a "Facebook-Chat"-et használja (= "Messenger"). Mivel pedig a Chat-en át küldhetsz üzenetet is és képeket is egyaránt (sőt, még *.DOC, *.DOCX, *.RTF, stb., ... fájlcsatolmányokat is!), így az eladó számára az árujának a Chat-en történő további -- vevői kérésre történő további fényképekkel illusztrált -- részletesebb fényképes bemutatása sem jelenthet gondot (az esetben, ha a hirdetésben csak 1-2 kis felbontású kép van, és a vevő még tájékoztatásképpen további 2-3 nagy felbontású fotót kér az áruról: ---> pl. hogy milyen egy világvevő rádió skálája, hány hullámsávot tud befogni, stb. ... ). A csoportokon belül a hirdetések fotói az adott csoport idővonalára tölthetőek fel, a hirdetésszöveggel egy posztban, mely szöveget és képeket egyaránt egyszerre tartalmazhat.

 

Bocsi ha ezt itt most kissé bő lére eresztettem, de ezzel röviden csak annyit akartam mondani: a facebook-os csoportok szerintem ideális kiváltói lehetnek a sokak által nehezményezett működésű Jófogás-os hirdetőfelületeknek.

Előzmény: NyiMisi (418)