Pelkes Creative Commons License 2019.01.25 0 2 35

Milyen jó, hogy végre valaki megtörte a csendet! Nagyon szép történet és a végén mindenki jól érezte magát. Pont emiatt szeret az ember lánya- fia meztelenül lenni, hogy felszabadult, természetes legyen. 

A legtöbb meztelen történetet talán az teszi igazán izgalmassá, hogy spontán történik. 

Sok évvel ezelőtt történt velem a következő:

Éppen a szokásos hazai meccsünket játszottuk, néhány csapattársamat rendszeresen elkísérte a párja. A meccs végén sietnem kellet haza és gyakorlatilag a lefújás pillanatában az öltözőbe rohantam zuhanyozni, öltözni. Mivel Főiskolás csapat voltunk és a mérkőzés vasárnap volt, gyakorlatilag kihalt volt az öltöző épülete, az öltöző a folyosó végén, elég kieső helyen. Szóval gyors zuhany és kiléptem az öltözőbe. A folyosóra nyíló ajtó nem záródott jól, illetve menet közben sarkig kinyílt. Amint éppen törölközök látom, hogy az egyik csapattársam kedvese  megáll az ajtó előtt, a telefonját nyomkodta, talán sms-t küldött. Annyira meglepődtem, hogy kővé dermedtem. Felnézett, meglátott és mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, hogy ott állok tőle öt méterre meztelenül sarkon fordult és elment. Egyáltalán nem láttam rajta, hogy meglepődött volna. Szerintem nem gondolta, hogy én már öltözök, a többiek még a pályán voltak.

 

Előzmény: Törölt nick (34)