Bakter1234 Creative Commons License 2019.01.25 0 0 148391

Köszönöm mindenkinek a hozzászólását!

 

Skt15 :

Köszi ezt ismertem, hogy ha nyomva tartom a záró gombot, ameddig nyomom addig mennek felfelé az ablakok.

Csak az lett volna jó, ha nem kell nekem vele külön foglalkozni, hanem amikor bezárom egy gombnyomással automatikusan felmennek maguktól az ablakok. Nem nekem kell nyomva tartani, és várni míg felérnek. Na de ez legyen életem legnagyobb problémája :)

 

409,Saválló,Tarejos:

A lapátok szervízállását ismerem, de pont az a probléma, hogy ha reggelre jól odafagy az üveghez a lapát, akkor pont azt nem szeretném, hogy a motor tépje le a helyéről a lapátokat, hanem én szeretném finoman felfeszegetni.

Tarejos megoldása jutott nekem is eszembe, hogy ha várhatóan szar időt mondanak, este szervízállásba hagyom ott éjszakára.

 

Octinfó:

Ha egy kicsit jobb idő lesz megpróbálok képeket készíteni.

Tehát van legelöl egy klíma hűtő, e mögött van a 2db vízhűtő??? egymás alatt. Van egy nagyobb, meg alatta egy kisebb. Látszatra mindkét hűtőhöz vízcsövek mennek. Ha jól tudom intercoolerhez, nagy átmérőjű csövek szoktak menni, de ehhez csak vékony gumi csövek mennek. Ha majd készítek képeket, megfigyelem, hogy honnan jönnek a csövek.