CsK2 Creative Commons License 2019.01.18 0 0 4841

Üdv. Feleségemnek szeretnénk venni munkába járáshoz (napi 100km) valami gazdaságos kisautót. Nagyon sok cikk szól a híres A2 3L-ről, de sajnos már kicsit túlkoros az összes amit hirdetnek, ráadásul ha jól tudom, csak 6500-at gyártottak belőle. Amiket találtam a közelben (külföldön is) mind 2001-2002-es évjáratúak. Tudom, hogy az alu kaszni nem rozsdásodik, de azért kicsit aggódom, hogy a 17 év sok teret ad a hazai óratekergetős-hibaelrejtős neppereknek is. Feleségem meg ki is jelentette, hogy neki "öreg ócska" autó nem kell. Tőletek, tulajoktól szeretném kérdezni, hogy mennyire lehet pénznyelő lutri egy ilyen autó, főleg, hogy dízel, meg turbó, meg automata. Mert hiába a kis fogyasztás, ha a megspórolt pénzt állandó javításra költeném. Alkatrész mennyire van hozzá? Ami nem túl macerás, azt én szoktam itthon javítani. Mennyire drága hozzá egy normális diag műszer? Előre is köszönöm a válaszokat.

 

Ja, itthon igazából csak egy autót találtam, ami nekünk szóba jöhet. Eladásra behozott autó. Érdemes lehet megvenni? 

 

Esetleg tud valamelyikőtök eladó jó állapotút?