Mistral1 Creative Commons License 2019.01.17 -2 3 89165

Köszi Andor. Hogy Allah növessze egyre nagyobbra a szakálladat!

 

Nekem is viszketett a kezem az írásra - de pont elszólított a sors másfelé - és mire visszajöttem, konszolidálódtak a reagálásnak szánt gondolataim...

A fikázóknak:  oda volt írva, hogy: "Óvatosan".  Hát b+, ez pont ezért volt, hogy fenntartásokkal kell kezelni, mint az 1.0-ás vindózt' - meg akármit.

Tehát nem számonkérni - hanem örülni, hogy van mit látni!

 

A közzétételbe valóban egy kis döccenet került - pontosan az, hogy életemben először 8-kor bedűltem a Zágyba - és reggelig... :-(  De, egybként és viszontag: itt felül van egy BOLD szöveg, ami utal az alant folyó betűfolyamra, miszerint "Yamaha TÉNÉRÉ Klub". Vagyis, ez a fórum elsősorban a klubé, másodsorban meg publikus - és szívesen látunk itt mindenkit, akivel együtt tudunk működni! A weblap amúgy is publikus... Pont arról szól, hogy a Klubról hírt vigyen a világba.


Ez a HÍR újraéledt, a tartalom pedig folyamatosan fog változni - innentől újra érdemes lesz figyelni!

(kösz, Bucho!!!  És persze mindenkinek, aki csak közreműködött a költözésben...)

 

Külön köszönet a Jobban Teljesítő Agyarisztánunk Sóhivatalainak, akik nélkül nem jött volna létre ilyen későn a weboldal - és sokkal hamarabb lehetett volna véleményt alkotni róla :-((

Előzmény: andor28 (89161)