Törölt nick Creative Commons License 2019.01.17 0 0 26

Még egy féle szerkesztéssel vagyok adós ,az eltolt ,színes hátterű ,Kardos kivágóknak....

 

1.csinálunk egy alap kört...ez a kardos plexi- ami látszik a kissebb,amit takar  az a nagyobb kör.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1/2..importálom a játékosokat,az a jó ha már fehér a háttér,ha nem akkor körbe kell radírozni...

      ..én egymás mellé szoktam rakni és beállítom a fejméreteket,hogy nagyjából egyformák legyenek..

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2...csinálok egy majdnem kockát,sokszorosítom(CTRL-D)..ez azért kell mert a képek maguk kicsik ,hogy színesben kitöltsék a teret  meg kell növelni a méretüket...Itt használok segédvonalakat ,szépen pontosan vízszintbe rakják a kockákat,(sőtt a fejeket is egy magasságba állítom majd a vonalak segítségéval)..


2/2:

Majd belerakom a képeket a kockákba,kijelölöm az egészet és csinálok rólla egy másolatot.

Azért ,hogy ha beszínezem a háttereket s meggondolom magam ,ne keljen előlről kezdeni az egészet ...

Meg van beállítva még mindig fehér háttérrel ...

 

2/3

Majd egyessével kijelölöm a kockákat képestől :BITKÉPPÉ KoNVERTÁLOM,

 

                                                                       

                                                                     ÚJRA BITKÉP-KREATÍV-VIGNETTA

Itt lehet  színes hátteret adni a képnek majd...